1 / 4
Kamion magirus zamena za kola
2.700 €
06.02.2021 19:25

Штип / Штип

Se prodava kamion magirus deutz masina vozdusno ladenje 130ks reg do 5.2021 so novi gumi moze zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Oglas
Потврден огласувач
078382051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам