1 / 8
Радијатори - екстра понуда
8.900 МКД
Цената не е фиксна
18.04.2021 10:49

Велес / Велес

Продавам некористени 4 радијатори,сите во пакет за само 9 000 денари! Комплет со вентили и држачи!

Димензии:
40х65
60х65
80х65
80х65

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
071 39 72 38
Испрати Е-маил до огласувачот