1 / 7
DODGE CALIBER 2007 2.0 DIZEL Registriran
5.200 €
21.10.2022 18:26

Битола / Битола

Марка:

Dodge

Модел:

Caliber

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

DODGE CALIBER 2.0 DIZEL 140KS
Registriran cela godina
full oprema
odlicna sostojba
bez nikakvi dopolnitelni trosoci
lesen i eftin za odrzuvanje
6 litri potrosyvacka
ima komplet servis golem 172,000 KM IMA POMINATO
tel. 079 348 564 volkswagen motor moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам