1 / 6
МЕД
По Договор
31.01.2023 17:45

Битола / Битола

Во зимските денови кога настинките и вирусите се неизбежни, на телото му е потребно “дополнително гориво” кое ќе го направи помоќно и ќе го олесни справувањето со сите надворешни влијанија.
Искористете го медот во чајче во овие ладни зимски денови, зајакнете го имунитетот со мед и семе од коприви или едноставно путер и мед во утринските часови мјам 😋😛

-Природен мед од подножјето на планината Древеник, 450 денари тегла од 1 килограм 🐝

-Прополис (алкохолен раствор)
10ml - 50 денари
20ml -100 денари
повеќе за прополисот на следниот линк:

https://www.pcela.mk/pcelni-proizvodi/propolis/

071/348-179 Zivka Stepanoska
075/391-309 Branko Stepanoski

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075/391-309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам