1 / 12
SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN
По Договор
19.07.2022 18:33

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

10

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Apostol Petkov 29

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KON GRADOT SO POVRSINA OD 170 m2 I DVORNO MESTO OD 380 m2. KUKATA SE SOSTOI OD DVA APARTMANI OD PO 85m2 KOMPLETNO OPREMENI KOI SE NEZAVISNI EDEN OD DRUG ODNOSNO ODVOENI SO POSEBEN VLEZ,POSEBEN DVOR,POSEBEN PARKING....ZA POVEKE INFO TEL....

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070784888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам