1 / 5
Plac vo Bardovci
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.06.2021 09:22

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam plac vo s .Bardovci so površina od 2,300-metri kvadrati .placot e na Ramno mestopolozba do sam pat odaleceno od crkvata i od II elitnata naselba od okolu 600 metri isto ima izlez prema Svislion. informacii na 072/314-095 Mile

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
072314095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам