1 / 5
ПРОДАВАМ 4 ЛЕТНИ ГУМИ 215/65/16
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.12.2022 12:22

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

215

Висина:

65

Дијаметар:

16

ПРОДАВАМ ЕВТИНО ЛЕТНИ ГУМИ 215/65/16 BRIDGESTON СОЧУВАНИ СЕУШТЕ УПОТРЕБЛИВИ
СИТЕ ЗА 8200 ДЕНАРИ ТЕЛ 075 620 788

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Mile Stojanovski
Потврден огласувач
075620788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам