1 / 4
TURBO PASSAT SKODA 2.0 TDI 08-12
1 €
01.03.2021 08:35

Гевгелија / Гевгелија

TURBO 2.0TDI 2008G DO 2012G PASSAT SKODA

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

FOCUS BANDAZI PASSAT GOLF5

1 €

AUDI A4 2.0TDI 140KS 05-08 TURBO

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам