1 / 6
Se prodavaat planinski konduri
2.500 МКД
07.02.2021 10:17

Свети Николе / Свети Николе

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

44

Боја:

Кафена

Se prodavaat kozni planinski konduri so vibram gjon malku noseni.
Golemina 44.5
Patiki meindl
Br 41.5
Cena 1500

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
077685847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам