1 / 12
Opel Vectra 2.2 dizel Re-Dizajn
По Договор
Денес 12:57

Бутел / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

prodavam Opel Vectra 2.2 dizel full oprema,klima,greaci na sedista za poveke javete se na 071778661

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cufii
Потврден огласувач
071778661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам