1 / 3
CANON 550D
15.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2021 20:01

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

CANON 550D

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Canon

Се продава од:

berk
Потврден огласувач
070536882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам