1 / 7
BMW 320d E46
2.500 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
07.02.2021 20:54

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

BMW 320d 2000 godina pali vozi ima prostor za dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Михаел
Потврден огласувач
078412898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам