1 / 6
Dva MAN gradski avtobusi
1 €
23.03.2021 13:00

Битола / Битола

Prodavam dva Man gradski avtobusi vo vozna sostojba po mnogu povolna cena.
Poveke info na 075 453 901 Dejan

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
076610733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам