1 / 7
Kuka vo Gevgelija
56.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2023 21:10

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

6

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo Centarot na Gevgelija za site podetalni informacii na tel 078442933 Nikola

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам