1 / 1
Viluska 125-150cc
400 МКД
Цената е фиксна
01.03.2021 00:06

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

150cc

Se prodava viluska za 125cc 150cc prava ne e kriva nisto

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
076617103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам