1 / 12
OPEL ASTRA 1,9 CDTI 120 KS COSMO SPORT 2006 !
3.250 €
Цената е фиксна
3.350 €
03.08.2021 08:27

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPEL ASTRA H SO 1,9 CDTI MOTOR 120 KS COSMO SPORT PAKET OD 2006 GODINA SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA:
- CLIMATRONIC
- SERVO VOLAN
- KOZEN COSMO SALON
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- ALUMINIUMSKI BANDAZI
- RADIO CD
- BOARD COMPUTER
- SVETLA ZA MAGLA
- AIRBAGS
- PLATENI SE CARINA I HOMOLOGACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900 ; 076 505 500
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL MERIVA B 1,3 CDTI 95 KS 2010 PERFEKTNA !

4950 €

FIAT CROMA 1,9 MJET 120 KS 2007 PERFEKTNA !

2650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам