1 / 1
ALESIS M1ACTIVE 330 USB
6.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.02.2021 14:29

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Професионални USB звучници.

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје спроти Жена парк, секој работен ден од 10:00 до 20:00 и во сабота од 10:00 до 16:00 или на телефон 02 324 8118 и e-mail info@skymusic.mk.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

SKYMUSICMK
ul, Kej, 13-ti Noemvri br. 2, 1000, Скопје 1000
Потврден огласувач
023248118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам