1 / 2
klucar kluc klucevi brava mercedes sprinter vito kodirani
4.000 МКД
23.09.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

a b c d e sprinter vito

Tип на делови:

Останато

najevtino izrabotuvame klucevi za site tipovi na mercedes
popravka na vasite rasipani klucevi zamena na plastiki baterii i dr,

- komplet nov kluc kako na slikata so kodiranje 4000 denari

-Izgubeni klucevi
-Zamena i popravka na dolna brava na volan


-izrabotuvame klucevi za site marki na avtomobili
zoki 078 249 050

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
078249050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам