1 / 7
Se prodava PC
6.500 МКД
25.02.2021 10:19

Кичево

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

3 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Dobro socuvan.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075659008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам