1 / 2
Plafonjerka
500 МКД
Цената не е фиксна
28.05.2022 23:43

Кисела Вода / Скопје

Se prodava odlicno socuvana plafonjerka

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070343546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам