1 / 6
Copperminer čizmi za sneg br.37
1.200 МКД
15.03.2023 12:11

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

37

Боја:

Други

Ednas noseni vodootporni cizmi za sneg od brendot Copperminer postaveni so krzno br.37.
Tel 075 400651 vo Centar

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075400651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам