1 / 12
RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX
6.700 €
06.08.2022 08:10

Велес / Велес

Марка:

Renault

Модел:

Master

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за купување на рати! Одобрување веднаш само со лична карта. Ве очекуваме!!!

RENAULT MASTER - LADILNIK

- 88 KW - 120 KS

OD OPREMA POSEDUVA :

* ELEKTRONIKA NA PROZORI
* ELEKTORINIKA NA RETROVIZORI
* CENTRALNO
* CD - RADIO
* ABS
* ESP
* KLIMA
* AIR BAGS
* PODESUVANJE NA VOLAN PO VISINA I DOLZINA
* PODESUVANJE NA SEDISTA

- DOZVOLENA NOSIVOST 1100 KG
- TEMPERATURA NA ODRZUVANJE DO 2 °C

- MOZNOST ZA PLAKJANJE NA F-RA
6700 € + DDV

* SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA *

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX


070/354/113

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

A.C.AVTO ALEX
SKOPSKI PAT BB, VELES
Потврден огласувач
070354113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам