1 / 6
Sigurnosni vrati
230 €
09.02.2021 09:29

Струга / Струга

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Sigurnosni vrati
- Celicna konstrukcija
- Obloga medijapan
- Visoka zvlucna i toplotna izolacija ( Tervol )
- Kodirani klucevi
- 3 godini garancija
- Poteklo Turcija
- Dimenzii 96 x 203 , 137 x 203
Kontakt tel: 070362635

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Bajram
Потврден огласувач
070362635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам