1 / 1
M-AUDIO BX8
10.250 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.02.2021 12:31

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Активни студиски монитори (парче).

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје спроти Жена парк, секој работен ден од 10:00 до 20:00 и во сабота од 10:00 до 16:00 или на телефон 02 324 8118 и e-mail info@skymusic.mk.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

SKYMUSICMK
ul, Kej, 13-ti Noemvri br. 2, 1000, Скопје 1000
Потврден огласувач
023248118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам