1 / 5
Se prodava lokal na dobra lokacija
1 €
09.02.2021 16:41

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Se prodava lokal na ul.Ilindenska br.174 Gostivar vo blizina na srednoto Industrisko uciliste. Lokalot e na samata glavna ulica so sanitaren cvor i so parking prostor. Za podetalni informacii na tel: 070 222 878

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071222878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам