1 / 10
Се продава тросед, термо печка, трепезариска маса, гарнитура
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.02.2021 18:40

Аеродром / Скопје

Тросед (шарен) на пуштање - 5000 ден.
Гарнитура (тросед на пуштање, двосед, фореља и маса) - 11000 ден.
Трепезариска маса (Четири столици) - 4000 ден.
Термо печка ЦЕР 6kw - 4000 ден.

Цената не е фиксна!

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
070788768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам