1 / 1
УРБАН ЛИВИНГ продава градежно земјиште во Карпош
95.000 €
09.02.2021 19:33

Карпош / Скопје

Квадратура:

650 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава атрактивен плац веднаш позади Реплек со површина од 650 м2 со маркица од 330м2 за приземје, кат и поткровје во основа 110 м2.
Се наоѓа на убава локација во урбана средина, во близина на трговски и бизнис центри, училишта, градинки, паркови и други установи потребни за модерно живеење.
За оваа убава понуда и за повеќе информации контактирајте не` на следниве телефони:

078 967 010 Силвана
078 388 292 Зорица

ШИФРА : D974

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Силвана
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам