Se izdava parking - Debar maalo / Ramstore
60 €
Цената не е фиксна
14.08.2021 17:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Se izdava parking mesto na ul. Blagoj Davkov br. 21, vednas do Ramstore. Parkingot e na -2 nivo, pod zgradata so elektricna platforma - lift za kola.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078988335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам