1 / 1
PRODAVAM TEPIH 1.20 ×1.80
1.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2021 14:29

Куманово / Куманово

PRODAVAM TEPIH 1.20×1.80

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
077750360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам