1 / 1
LED Solar lamba radar senzor lazna kamera t-28
1.100 МКД
26.11.2021 12:16

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Lazna kamera led lamba 20w so solar panela.
Bez kabli, lesna montaza.

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Nicom Trejd
7mi Septemvri bb Kavadarci
Потврден огласувач
075759791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам