1 / 3
Digital to Analog Audio konverter - Optical to Aux converter
650 МКД
22.05.2022 16:02

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=542
Оптика на аукс конвертер за звук од тв на засилувач,појачало.
Оптички кабел и усб кабелче за напон се вклучени во паковањето.
Ni-Com Trejd Kavadarci
Web: https://www.nikomtrade.com/
ФБ: https://www.facebook.com/nicomtrejdkavadarci
Instagram: https://www.instagram.com/nikomtrejd/

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од: Претпријатие

Nicom Trejd
7mi Septemvri bb Kavadarci
Потврден огласувач
075759791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам