1 / 5
Tablet Vivax TPC-10100
3.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

Vivax

Големина на екранот:

10" инчи

Се продава Vivax TPC-10100 таблет или се заменува со таблет или лаптоп со доплата. 10.1инчи. Купен од е-купи.мк , користен една година и е во топ состојба ни гребнатинка, следува со заштитна футрола на преклоп која служи и како држач. Купен 10.000ден со футрола, се продава за 4500ден комплет. 32GB

Перформанси : https://www.vivax.com/en/vivax-tpc-10100.aspx

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот