1 / 3
Chevrolet Captiva
4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.02.2021 09:25

Кратово

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Возилото е 2.0 дизел со 5 седишта.Донесено е од Германија, на Бугарски таблици регистрирано, може да се царини на пола царина за 1 ден во МК.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
070676848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам