1 / 8
Deloven prostor vo krug na Astibo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 18:57

Штип / Штип

Квадратура:

1000 m²

Se iznajmuva ili prodava deloven prostor so rampa i pomosen vlez. Odlicna lokacija na 2 km od centarot na Stip, vo opkruzuvanje na poveke konfekcii so obezbeduvanje 24/7.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Tatjana Velkova
Потврден огласувач
070336872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам