1 / 10
ODLICNO SOCUVAN VELOSIPED
12.000 МКД
24.10.2022 21:55

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

STAKLO SOCUVAN VELOSIPED EUROBIKE SO SITE FABRICKI DELOVI, VOOPSTO NE E KORISTEN, KAKO NOV, VISOK KVALITET

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

And
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам