1 / 4
Prodavam Stilska Fotelja Stara 80god.
5.000 МКД
12.08.2022 11:22

Гази Баба / Скопје

Stilska fotelja stara preku 80 godini platnoto taze tapacirano drvoto reparirano- visnja boja 5000 denari

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам