1 / 2
PARKSIDE HILT 800w
1 МКД
07.08.2022 17:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Parkside hammer drill 800w
Nov nekoristen
Cena po dogovor
070269561

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
070269561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам