1 / 1
компјутер спремен за онлајн настава
100 €
13.11.2021 09:47

Кичево

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

персонален компјутер
2 режачи
2- монитори
глушец
камера
тастатура

нов оперативен систем за оналјн састава со сите програми

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

House Broker
macedonia
Потврден огласувач
077579655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам