1 / 7
LED Светлечка Реклама 2m x 20cm ЦРВЕНА
90 €
Цената не е фиксна
95 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2021 13:10

Прилеп / Прилеп

Рекламата е користена една година и издржлива за внатрешни и надворешни услови. Се продава поради немање потреба за користење повеќе. Функционира со програм и текстот се пренесува преку USB еднократно. 200W. Должина 2м, ширина 20cm.Цена 900евра. Можна замена за телефон,таблет,лаптоп,и слично бела техника.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот