1 / 1
Plac vo selo Zubovce!
По Договор
01.03.2023 20:18

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

750 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo selo Zubovce,na odlicna lokacija na samiot pat kon centarot.Cena po dogovor. Kontakt 071394344 i 078678555

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kosto
Потврден огласувач
071275914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам