1 / 5
Iznajmuvam - Video Crane - Profesional ProAim
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2022 08:27

Гостивар / Гостивар

Изнајмувам видео Кран - Професионален "ProAim"
-Кранот може да се монита во две должини на 5.5м и 7.5м.
-Монтажа, снимање и демонтажа.
-Професионален искусен оператор.
-Снимање со моја или ваша камера по желба.
-Снимање на FHD Sony MC2500.
-Оператор

Категорија: Услуги, Сервисери / Фото, Видео, Аудио студија / Фото студија

Се продава од:

Adis
Потврден огласувач
75542034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам