1 / 5
Apple watch 4 44mm
11.000 МКД
20.12.2021 10:53

Охрид / Охрид

078741888 - Marko
078741888 - Marko
078741888 - Marko

Se prodava apple watch serija 4, golemina 44mm, nikogas ne otvaran ne servisiran, vodootporen do 50m, so nego si doaga kable za bezicno polnenje i nekolku remcinja.

078741888 - Marko
078741888 - Marko
078741888 - Marko

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
078409449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам