1 / 5
4K Sport Camera
2.700 МКД
Цената е фиксна
2.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2021 13:10

Прилеп / Прилеп

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

GoPro

Се продава 4K Waterproof Camera. Купена пред една година, неколку пати користена. Кинеско производство, одлично камерче.
- Waterproof case
- 720p, 1080p, 2.7K, 4K Video
- 16MP Photo
- 186 Degrees Wide Angle
- WI-FI Control on App
- Timelapse video
- Slowmotion video
- Android Charger
- Mini HDMI Output
- microSD Slot up to 128GB
- 4hours battery life per charge
- Sport Camera High FPS
- Diving mode
- Exposure and White Ballance Edit
- Recording Sound
Следува со microSD картица 32GB.
Цена 2900ден.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот