1 / 1
FORMAT i kompjutereve dhe llaptopave
400 МКД
Цената е фиксна
10.02.2021 23:54

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

-Bejme formatizimin e kompjutereve dhe llaptopave si dhe instalimin e Windowsit (7, 8.1, 10) bashkerisht me OFFICE PACK (Word, Excel, PowerPoint, Access...).

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Matrix Computers
Потврден огласувач
070531106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам