1 / 2
Итно се продава плац поволно
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.10.2021 10:16

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Крива Паланка од 2600 м2
Плацот е во градежен реон може да се продаде целиот за голем објект или за ќуќи.Со елаборат

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kostovska Elizabeta
Dizonska br 34bo
Потврден огласувач
085870000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам