1 / 8
E-Bike Prophete
По Договор
11.05.2023 09:29

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Made in Germany , Shimano Nexus oprema , Magura hidraulika , velosipedot e vo perfektna sostojba so samo 200 km pominati.
Bez zabeleska

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

NT
Потврден огласувач
071510210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам