1 / 4
Sibirska Haska
100 €
Цената е фиксна
25.02.2021 19:26

Валандово

Se prodava Sibirska Haska
Cipirana e so pasos i so site potrebni vakcini
Stara 18 meseci so mnogu ubavo krzno, ednoto oko i e plavo a drugoto kafeavo.
Br. Za kontakt 071965821

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
071965821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам