1 / 1
LENOVO 15.6"SIMPLE TOPLOADER T1050
799 МКД
11.02.2021 12:47

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов


✅Lenovo T1050 është një çantë e hollë dhe kompakte me xhepa të përshtatshme përpara për gjërat e domosdoshme.
✅Për vlerën e shtuar, kjo çantë gjithashtu përmban një rrip bagazhi dhe rrip shpatullash të lëvizshëm, të përsosur për udhëtime.
✅Lenovo T1050 е тенка и компактна ташна со удобни предни џебови за вашите најважни работи.
✅За дополнителна вредност, ова ташна исто така има лента за багаж и отстранлив ремен за рамо, совршен за патувања.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Ташни,Торби, Ранци

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

LENOVO 15.6"SIMPLE TOPLOADER T1050

799 МКД

Notebook ТАШНА Gaming Genesis Pallad 400

1390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам