1 / 1
Туш кабина
10.000.000 €
11.02.2021 13:49

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава половна туш кабина користена 1 година цена по договор
070370472

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072269751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам