1 / 4
Сочувана кожна гарнитура во комбинација со мебел штоф
25.000 МКД
11.02.2021 14:32

Карпош / Скопје

Продавам комплет гарнитура комбинација кожа и мебел штоф. Гарнитурата се состои од тросед со димензии 230х90цм, 2 фотељи со димензии 90х90цм и маса со кожна горна површина со димензии 90х90цм

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Игор Блажевски
Потврден огласувач
38977772113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам